Emocinis stabilumas ir pasitikėjimas savimi
 
Išlavintas emocinis intelektas išlaisvina iš negatyvių emocijų vergijos, padeda viską ne tik matyti, bet ir pozityviai jausti. Mokėjimas valdyti savo jausmines reakcijas didina pasitikėjimą savimi ir emocinį stabilumą. Išmokstama suformuoti kiekvienai veiklai naudingą emocinį nusiteikimą.
 
Puikus bendravimas
 
Per mokymus išlavinta empatija (t. y. sugebėjimas jausti kitą žmogų) suteikia galimybę rasti bendrą kalbą su labai įvairiais žmonėmis. Santykiai gerėja ne tik su maloniais žmonėmis, bet ir su žmonėmis, kurie kelia daug negatyvių emocijų.
 
Savęs pažinimas
 
Laimėtojas visada tas, kuris veiklą atlieka išnaudodamas savo stipriąsias puses. Mokoma pažinti savo stipriąsias asmenybės savybes ir panaudoti jas gyvenime. Mokoma būti laimėtoju!

Pradėti gyvenimą „nuo noriu“, o ne „nuo reikia“.

Mokymai moko skirti savo norus nuo išorinių „reikia“. Mokoma taip mąstyti ir veikti, kad žmogus savo gyvenimo lygį pakeltų iki savo asmeninių norų, o ne norus sumažintų iki gyvenimo galimybių. Žmogus, gyvenantis „nuo reikia“, t. y. realizuojantis kitų norus, yra pasyvus ir nelaimingas, labai jautriai reaguojantis į gyvenimo sunkumus. Savo norus realizuojantis žmogus visada aktyvus ir kupinas energijos, net kai atsiduria gyvenimo akligatvyje.
 
Praktinės psichologijos žinios
 
Per mokymus nemažai laiko skiriama praktinėms psichologijos žinioms įsisavinti. Mokoma analizuoti žmonių elgseną, perprasti tikruosius jų ketinimus, padėti sau ir kitiems nelaimėje, rasti tikrąją nesėkmės priežastį. 
Nemažai laiko skiriama žmonių tarpusavio santykių psichologijai, mokoma teigiamai spręsti daugelį konfliktų. Mokoma pozityviai jaustis ir teigiamai vertinti supančius žmones, jų elgseną.
 
Didėja funkcinės kūno galimybės
 
Išlavintas emocinis intelektas plečia ir žmogaus fizines galimybes. Tai pasiekiama dėl to, kad sportininkai labiau gali susitelkti ir mobilizuoti savo jėgas. Dėl šių sugebėjimų ir yra laimimos tos sekundės, kurios paverčia paprastą sportininką čempionu. Per mokymus formuojamos būsenos, kurios sukelia stiprią fizinę mobilizaciją, išplečia funkcines kūno galimybes. Tuo metu ir kūnas, ir protas, ir jausmai suvienijami pergalei pasiekti. Tai puikiausiai įrodė pats metodikos autorius Igoris Kalinauskas, ruošęs olimpinę lengvaatlečių komandą pasaulio pirmenybėms. Šią metodiką naudoja buvęs pasaulio šuolių į aukštį rekordininkas Rudolfas Povarnicinas.
 
Dvasinio intelekto ugdymas
 
Didėja asmeninė galia valdyti savo gyvenimą, išsikristalizuoja pagrindinės vertybės ir veiklos prasmės. Didėja harmonijos su savimi ir supančiu pasauliu jausmas, išnyksta kasdienybės sukurta inercija. Atsiranda nuolatinis pakilus jausmas, gyvenimas įgauna naujų spalvų, prasmių ir tikslų.
 
Dešinysis pusrutulis ir išlavinta fantazija
 
Mokymai dėl specialių pratimų žadina dešiniojo pusrutulio veiklą. Didėja fantazijos galia, ją pasitelkus galima keliauti po vidinį žmogaus pasaulį. Auga kūrybinis žmogaus potencialas. Išlaisvėja ne tik žmogaus vidinis pasaulis, bet ir jo raiška. Daugelis žmonių, kurie su menu ankščiau neturėjo jokių sąsajų, pradėjo piešti, groti ir šokti. Šių mokymų organizatoriai buvo atidarę Vilniuje galeriją „Stiklo karoliukai“, kurioje trejus metus nuolat buvo eksponuojami šių žmonių darbai!
 
Pramoga
 
Per mokymus dalyviai patiria labai daug pozityvių akimirkų ir naujų išgyvenimų. Išlavintas emocinis intelektas praturtina kasdienybę naujais išgyvenimais ir atradimais. 
Žmogui ima atrodyti, kad jis per vieną dieną patiria tiek, kiek įprasta patirti per dvi ar tris dienas. Gyvenimo kasdienybė pasidaro be galo įdomi. 
Daugelis tvirtina, kad vien dėl to galima vaikščioti į šiuos mokymus.

- į viršų -

Registracija

exit
bgimageRegistruotis